Miško kaina

Kas gali įvertinti miško kainą?

Kreipkitės ir mes padėsime:

Telefonas: +370 602 15122

El. paštas: uabenila@gmail.com

Miško kaina, miško kainos įvertinimas ir apskaičiavimas pagal miško pobūdį

Kaip apskaičiuojama miško kaina?

Miško kainos nustatymas priklauso nuo kelių rodiklių, kuriuos objektyviai įvertiname ir pateikiame savo klientams konkrečius miško pirkimo pasiūlymus. Bendradarbiaujant su mumis miško kainos įvertinimas atliekamas operatyviai – savo pasiūlymą pateikiame per parą. Visada atsižvelgiame į kliento lūkesčius, teritorijos specifiką, miško sudėtį ir amžių bei kitas detales, įvertiname, kokia vidutinė miško kaina 1 ha ploto tame regione, įvertiname objektą tiksliai, nes prašome klientų, kad mums būtų pateiktas miško kadastro numeris (kadastrinis numeris).

Medienos kaina 2022

Perkamo miško 1 ha kaina gali būti nuo 2000 iki 20000 Eur. Situacija greitai keičiasi ir labai priklauso nuo realiu laiku vykstančių pakeitimų. Reikalingas miškininko įvertinimas kiekvienam sandoriui individualiai. Taip taupome ne tik savo, bet ir klientų laiką, nes surinkę tikslius duomenis pasiūlymą galime pateikti per maksimaliai trumpą laiką. Tiek vidutinė miško kaina, tiek brandaus miško kaina kiekviename regione labai skirtinga, todėl niekada nesiūlome savo klientams iš anksto parengtų kainoraščių. Siekiame dirbti  skaidriai – taip, kad mūsų klientai mumis pasitikėtų.

Miško kaina Lietuvoje

Kaina gali svyruoti ir kisti nuo situacijos kone kiekvieną mėnesį. Susisiekite ir sužinosite dabartinę kainą: +370 602 15122

Miškų supirkimas Žemaitijoje – čia rasite platesnę informaciją bei dažniausiai užduodamus klausimus.

Vidutinė miško kaina

Apie dešimtmetį vidutinė miško kaina svyravusi apie 5 000 Eur, 2019 metais pradėjo kilti ir dabar pasiekė apie 15 000 Eur. Tokį ženklų kilimą vertėtų vertinti atsargiai ir nesivadovauti emocijomis bei azartu laukiant dar didesnių kainų, nes po staigių kilimų visada ateina kainų korekcijų etapai.

Miško kainos įvertinimas

Kiekvieną projektą vertiname individualiai, kadangi galutinę miško kainą lemia skirtingi rodikliai:

  • kokia miško sudėtis,
  • kokios galimybės iki jo privažiuoti,
  • koks kirsti numatytos teritorijos plotas,
  • koks medžių amžius.

Tik atsižvelgę į visus šiuos veiksnius pateikiame klientui tikslų pasiūlymą. Įvertinti projektą galime pagal kliento pateiktą užklausą arba atvykti į vietą. Siekiame maksimalaus operatyvumo, todėl į kiekvieną užklausą atsakome per parą.

Dirbame Žemaitijos regione, todėl puikiai išmanome vietinio reljefo subtilybes, mūsų pateikiami pasiūlymai yra tikslūs ir gerai apgalvoti. Vietinėje miškininkystės rinkoje turime daug partnerių, tačiau dirbame be partnerių, todėl daugeliu atvejų klientui galime pasiūlyti patraukliausią ir lanksčiausią variantą.

Darbo etika yra vienas didžiausių mūsų prioritetų, tad siekiame ne tik išskirtinio dėmesio kiekvienam klientui ir pagarbos jo interesams, bet ir užtikrinti visapusę gamtos bei aplinkinių gerovę. Teritorijoje, kurioje atliekame kirtimą, visada prižiūrime kelius, pasirūpiname miškų atsodinimu ir bendra tvarka.

Bendradarbiauti su mumis visada paprasta:

  • pateikite užklausą ir mes atsakysime į ją per 24 valandas arba numatysime Jums patogų laiką susitikti ir aptarti projekto sąlygas;
  • kreipkitės konsultacijos, jei Jums reikalinga informacija apie būtinus dokumentus;
  • susisiekite, jei reikia pagalbos parengti pardavimo sutartį – padėsime ir pasirašysime ją per optimalų terminą;
  • gaukite atsiskaitymą – paprastai atsiskaitome su klientais per dieną arba iki pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo momento.

Miško kainos nustatymas

Miško kainos nustatymas atliekamas įvertinus visus rodiklius, kuriuos lengviausia identifikuoti pagal žemės sklypo kadastro numerį.

Kadastro arba kadastrinis numeris yra paprasčiausias būdas pasiekti visą aktualią informaciją apie miško plotą, augmeniją, sklypo vietą. Dėl šios priežasties klientų visada prašome pateikti miško kadastro numerį, kad kuo greičiau ir tiksliau galėtume pateikti pasiūlymą. Kadastrinį žemės sklypo numerį galima rasti savininko turimuose dokumentuose: Nekilnojamojo turto registro duomenų išraše arba sklypo plane. Paprastai kadastrinis numeris sudarytas iš 11 skaitmenų, jo formatas atrodo taip: 1234/5678:000).

Atliekant miško kainos nustatymą ne mažiau svarbu ir kiti dokumentai bei jų rengimo stadija. Miško kainą stipriai paveikti gali miškotvarkos projektas – ar jis parengtas, galiojantis, ar tuo dar reikės rūpintis, kadangi šiame dokumente numatomos miške vykdyti planuojamos veiklos taisyklės, kurios paprastai galioja 10-20 metų. Bet kuriuo atveju, mes visada galime patarti ir padėti pasirūpinti reikiamais dokumentais bei operatyviu jų rengimu, kuris nereikalautų papildomų kliento laiko resursų.

Vidutinė miško kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų iki keliolikos tūkstančių eurų už hektarą. Tikslus pasiūlymas pateikiamas tik įvertinus visus rodiklius, aptarus sandorį su klientu. Mūsų tikslas – kuo lankstesnės ir palankesnės sąlygos klientui bei besąlygiškas profesionalumas.

Miško pjovimo kaina

Miško pjovimo kaina priklauso nuo keletos faktorių:
– Planuojamų kirtimų apimties
– Vyraujančio dirvožemio, nuo kurio priklausys ar veiklą galima vykdyti visus metus ar tik įšalus ar labai išdžiūvus miškams
– Medynų rūšinės sudėties

Miško kaina pagal kadastro numerį

Pagal kadastrinį sklypo numerį miškininkai suranda sklypą ir atsižvelgdami į: sklypo vietą, plotą, privažiavimą, dirvožemį, rūšinę sudėtį, amžių, kaimyninius kirtimus ir veiklos apribojimus įvertina situaciją ir preliminariai nustato sklypo vertę, kurią vėliau galima patikslinti po valdos apžiūros natūroje.

Susisiekite

Jei turite klausimų, kviečiame susisiekti su mumis

+370 602 15122 enila@enila.lt
Formos veikimui būtina įjungti javascript

Enila.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su slapukų politika.

Sutinku
×