Kur parduoti medieną?

Mes superkame. Jei dar nenukirtote, galime ir tuo pasirūpinti. Supirkti siūlome:

  • malkinę medieną;
  • atraižas;
  • kirtimo atliekas ir kitokią žaliavą.

Kreipkitės:

Telefonas: +370 602 15122

El. paštas: uabenila@gmail.com

Galime pasiūlyti ne tik miško pirkimo ar miško pirkimo išsikirsti paslaugas, bet ir medžių išvežimą.

Medžių išvežimas po kirtimo arba kirtimo atliekų supirkimas yra viena iš mūsų veiklų, kuria užsiimame jau ne vienerius metus, todėl visada galime pasiūlyti lanksčias sąlygas ir profesionaliai atliekamus darbus.

Medienos supirkimas, atraižų supirkimas ir žaliavų išsikirtimui supirkimas, kurį atlieka mūsų specialistai, vyksta sklandžiai ir tvarkingai – laikomės visų su klientu sutartų sąlygų ir atsiskaitymo termino, palaikome aukštą darbo kultūrą, todėl aplinka ir keliai po mūsų atliktų darbų yra sutvarkoma. Medžių išvežimas atliekamas mūsų technika, visą procesą atliekant tik griežtai pagal galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus. Esame atsakingas ir sąžiningas partneris, kuriuo gali pasitikėti visi klientai.

Miškų supirkimas Žemaitijoje – čia rasite platesnę informaciją bei dažniausiai užduodamus klausimus.

Medžių išvežimas iš kirtaviečių

Medienos supirkimas

Siūlome įvairių rūšių medienos supirkimą – nuo stataus miško pirkimo išsikirsti iki atraižų ar kirtimo atliekų supirkimo.

Esame patyrę miškininkystės ir medienos rinkos specialistai, kurie puikiai išmano šios veiklos subtilybes, todėl savo klientams visada galime pasiūlyti lanksčias, rinkos padėtį ir kliento poreikius atitinkančias sąlygas.

Mus domina įvairios rūšinės sudėties medienos supirkimas – superkame spygliuočių medieną, lapuočių medieną ir kitų rūšių medieną. Sandorio sąlygos visada paremtos padėtimi ekonomikoje, faktinėmis galimybėmis realizuoti įsigytą medieną ir jos realizavimo aplinkybėmis bei įkainiais, medžių išvežimo subtilybėmis – galimybe atvykti į kirtimo ar kitą vietą sunkiuoju transportu, supirkti paruoštos medienos kiekį, jos kokybę, amžių ir kitus rodiklius.

Kiekvienai medienos kategorijai taikomi tam tikri apribojimai ir normatyvai, kurie aptariami individualiai, atsižvelgiant į projekto subtilybes ir kitas detales. Tikslūs įkainiai ir siūlomos sąlygos derinamos asmeniškai su klientu, įvertinus visus faktorius. Visada siekiame, kad mūsų siūlomi sprendimai optimaliai atitiktų kliento poreikius ir padėtį rinkoje, todėl mūsų komandoje dirba patyrę specialistai, gebantys aiškiai analizuoti ir konkrečiai pateikti pasiūlymus. Su klientais visada atsiskaitome laiku, per numatytą terminą, laikomės kitų įsipareigojimų ir darbo etikos, todėl su mumis bendradarbiauti paprasta ir greita.

Esame Žemaitijos miškų ir vietinės medienos įvairovės žinovai, todėl mūsų pasiūlymai pagrįsti ilgamete patirtimi ir specifinėmis žiniomis. Mūsų atliekamas medžių išvežimas ir medienos supirkimas šiame regione – tai visada operatyviai teikiamos paslaugos, kurių kokybę gali patvirtinti daugybė mūsų klientų ir partnerių. Kreipkitės, ir kartu rasime optimalų sprendimą Jums.

Susisiekite

Jei turite klausimų, kviečiame susisiekti su mumis

+370 602 15122 enila@enila.lt
Formos veikimui būtina įjungti javascript
Skambinti
Enila

Mūsų puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.